Haber Merkezi

2.REVELL - ADORE OYUNCAK Model Uçak Yarışması'na Davetlisiniz

İtalya’da Winx Perileri ile Buluşacak Peri Kızları Belli Oldu

Sihirli Winx Yarışmasının Kazanan Perileri Belli Oldu

Küçüklere İtalya’da, Winx Perileri ile unutulmaz bir hafta sonu geçirtecek olan Winx Club Buluşması’nın kazananları belli oldu. Minikler, Winx Perisi gibi giyinerek çektikleri fotoğrafları Winxclub.com adresine yüklediler ve jürinin değerlendirmesine katıldılar. Yoğun katılımın olduğu yarışmada iki küçük Winx Perisi, 3-6 Eylül tarihleri arasında yanlarına birer tane velisini de alarak İtalya’nın Jesolo şehrinde gerçekleşecek olan büyülü bir hafta sonuna davetliler.

Winx Club bebeklerini ülkemize getiren lider oyuncak firması Adore Oyuncak’ın Türkiye ayağını organize ettiği Winx Club Buluşması’na katılacak iki küçük Peri Kızı belli oldu. 21 Haziran’da başvuruların sona erdiği ve yoğun katılıma sahne olan yarışmanın başvuruları jüri tarafından değerlendirildi.

3-6 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Jesolo şehrinde gerçekleşecek olan unutulmaz Winx Club Buluşması’na ülkemizden iki küçük Peri Kızı, Tuana Akdağ ve Ekin Naz Yenici katılacak. Birer ebeveyni ile birlikte unutulmaz bir Winx buluşmasına tanık olacak olan minikler, Winx Perileri ile bir araya gelerek neşe dolu sihirli bir hafta sonu geçirecek.

SİHİRLİ WINX CLUB YARIŞMASI KATILIM KOŞUL VE TAAHÜTNAMESİ

 1. 1.İşbu Yarışma  Adore Oyuncak ve Eğitim Araçları San. Tic. A.Ş. (“Adore Oyuncak”) tarafından düzenlenmektedir.
 2. 2.Yarışmaya 15 Mart 2003 - 15 Mart 2011 (bu tarihler dahil) arasında doğan çocuklar, veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla katılabilirler.
 3. 3.Bu yarışma, T.C. sınırları içerisinde ikamet eden yarışmacılar için geçerlidir.
 4. 4.Yarışmacılar yarışmaya, sahip oldukları Winx bebeklerini tutarak ve kendisini Winx perisine dönüştürmüş bir fotoğrafıyla katılacaklardır.
 5. 5.Yarışmanın amacı, çocukların hayal güçleri ve yaratıcılıkları geliştirilmelerini sağlamak ve yeteneklerini sergileme imkânı vermektir.
 6. 6.Katılımcılar tercih ettikleri bir periye dönüşebilmek için istedikleri aksesuarları kullanmakta serbesttirler.
 7. 7.Her yarışmacı birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılabilir.
 8. 8.Yarışmaya katılım 16 Nisan 2015 – 21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 9. 9.Yarışmaya; www.winxclub.com internet sitesine yapılan tasarımın fotoğrafı yüklenerek katılınabilir.
 10. 10.Yarışmaya katılacak tasarımların fotoğraflarının en geç 21 Haziran 2015 saat 23:59’a kadar yukarıda belirtilen yöntemle Adore Oyuncak’a ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra gönderilen fotoğraflar yarışmaya dahil olmayacaktır.
 11. 11.Yarışmacılar, ancak veli veya kanuni temsilcilerinin bilgileri ve muvafakatleri dahilinde yarışmaya katılabilirler.  Adore Oyuncak, yarışmacıların velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
 12. 12.Gönderilen tasarım fotoğraflarının ön elemeleri,  Adore Oyuncak Marka Yöneticileri tarafından yapılacak, final elemeleri ise 20 Temmuz 2015’te Adore Oyuncak tarafından belirlenen bir seçici kurul tarafından yapılacak ve kazananlar 21 Temmuz 2015’de www.winxclub.com ve www.adoreoyuncak.com  web sitelerinde ilan edilecektir. 
 13. 13.Yarışmada değerlendirme, yarışmacıların hayal güçleri, yaratıcılıkları ve kendilerini ifade ediş şekilleri göz önünde tutularak yapılacaktır. Ön eleme ve final elemelerinde seçici kurulun alacağı kararlar kesindir ve yarışmaya katılanlar tarafından itiraz konusu yapılamaz.
 14. 14. Adore Oyuncak çalışanlarının ve yarışma ortaklarının çocukları yarışmaya katılamazlar.
 15. 15.Yarışma sonuçları 21 Temmuz 2015 tarihinden itibaren www.winxclub.com ve www.adoreoyuncak.com  web sitelerinde yayınlanacaktır. Ödül kazanan yarışmacılarla; yarışmaya kaydolurken belirtmiş oldukları (Ad, Soyad, yaş ve doğum tarihi, Yarışmacının veli/kanuni temsilcisinin ad/soyad/posta adresi/telefon numarası) iletişim bilgileri vasıtasıyla iletişime geçilecektir. Mazeretsiz olarak ödül törenine gelmeyen ve/veya 15 gün süreyle kendisine bildirmiş olduğu iletişim bilgileri vasıtası ile ulaşılamayan yarışmacıların ödül hakkı geçersiz kılınacaktır
 16. 16.Yarışmayı kazanan iki yarışmacı bir veli veya kanuni temsilcisi ile birlikte (toplam iki kişi olarak)   İtalya’daki Winx Club buluşmasına gitme şansı kazanacaktır. Seyahat ikramiyesi İstanbul’da başlayıp İstanbul’da bitecektir. İkramiye kazanan iki asil talihlinin yanlarında birer kişi ile 3-6 Eylül 2015 tarihleri arası İtalya Jesolo’da yarım pansiyon 3 gün 3 gece otel konaklaması, İstanbul hareketli Uçak bileti ve Winx World Fan Reunion (Winx Dünyası Hayranları Buluşması) Festival alanına giriş ücretleri Adore Oyuncak tarafından karşılanacaktır. Bunun dışındaki pasaport vize masrafları, havalimanı transfer ücretleri, özel harcamalar gibi tüm harcamalar yarışmacıya aittir.
 17. 17.Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 18. 18.Yarışmaya katılan tasarımların fotoğrafları iade edilmez. Yarışmaya katılanlar; gönderdikleri fotoğrafların kendi isimleriyle birlikte www.adoreoyuncak.com, ve www.winxclub.com sitelerinde, TV, gazete, dergi, internet, basılı broşür, görsel malzeme, duvar takvimi, kartpostal, iletişim malzemesi vb. her türlü yazılı, görsel ve işitsel mecrada veya Adore Oyuncak’ın uygun göreceği sair yer ve alanlarda bir zaman, yer ya da coğrafi alan kısıtlaması olmaksızın bedelsiz olarak her zaman, kısmen ya da tamamen kullanılmasını kabul etmiş sayılırlar ve bu nedenle Adore Oyuncak’tan herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 19. 19.Veliler ve/veya kanuni temsilciler, yarışmaya katılan tasarım fotoğraflarının Adore Oyuncak tarafından belirlenecek görsel malzeme, duvar takvimi, kartpostal, ve iletişim malzemesi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü materyal ve eşya üzerinde kullanılması ve www.adoreoyuncak.com, www.winxclub.com  gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan internet sitesi, TV, gazete, dergi, internet, basılı broşür, görsel malzeme gibi görsel, işitsel ve basılı alanlarda yayınlanması için Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'ndan doğan tüm işleme, çoğaltma, yayma, temsil, kiralama, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, yeniden yayınlanması suretiyle umuma iletim hakları ile bu hakları üçüncü kişilere devretme hakkı ve her türlü surette münhasıran veya gayri münhasıran kullandırtma hakkı da dahil olmak üzere tüm mali hakların, herhangi bir zaman, yer, sayı ve format sınırlaması olmaksızın, yarışmaya katılmak suretiyle bedelsiz olarak Adore Oyuncak’a devrettiğini kabul, beyan ve taahhüt etmektedirler. Veliler ve/veya kanuni temsilciler ile ayrıca bir mali haklar devir sözleşmesi akdedilmemesi durumunda, işbu Yarışmaya Katılım Koşul ve Taahhütnamesi bir mali haklar devir sözleşmesi olarak kabul edilecektir.
 20. 20.Yarışmacıların iletişim bilgilerini yanlış ve/veya eksik vermelerinden kaynaklanan sorun, aksaklık ve/veya gecikmelerden Adore Oyuncak sorumlu tutulamaz.
 21. 21.Adore Oyuncak, bu yarışmaya katılım sırasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve/veya internet erişimlerinden ve/veya her türlü teknik ve yetkisiz erişim gibi sair  durumlardan doğabilecek problem ve zararlardan sorumlu tutulamaz.
 22. 22.Adore Oyuncak her zaman, önceden herhangi bir bildirim ve/veya ilan yapmaksızın yarışmayı tek taraflı olarak iptal edebilir, durdurabilir ve/veya yarışmanın koşullarını değiştirebilir. Yarışmanın ertelenmesi, iptali ve/veya koşulların değiştirilmesi halinde Adore Oyuncak’a karşı herhangi bir hak iddia edilemez.
 23. 23.Yarışmaya katılan herkes www.adoreoyuncak.com ve www.winxclub.com ’da bulunan işbu “Sihirli Winx Club Yarışması”nın şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

AD SOYAD:                                      TARİH:                                   İMZA:

Solo Türk Katılımıyla 1. Revell - Adore Oyuncak Maket Yarışması

Türkiye'nin Gururu SOLO TÜRK, Revell Markası altında Maket Severler ile Buluşuyor!

Türkiye'nin Gururu SOLO TÜRK, Revell Markası altında Maket Severler ile Buluşuyor

İzleyenleri performansları ile büyüleyen SOLO TÜRK uçuş gösteri ekibinin kullandığı özel tasarımlı F-16 uçaklarının maketleri, dünyaca ünlü plastik model üretici Revell ile maket severler ile buluşuyor. SOLO TÜRK’ün plastik modelleri, Revell’in Türkiye’deki tek distribütörü olan Adore Oyuncak aracığıyla mağazalardaki yerini alacak. Özel tasarıma sahip ve üzerinde ay yıldız simgesi de olan bu özel maket, yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayıp tüm dünyada satışa sunuluyor.

İzleyicilere nefes kesen gösteriler sunan SOLO TÜRK gösteri ekibinin kullandığı Türk Hava Kuvvetlerinin yüksek performanslı ve özel tasarımlı F-16 uçakları, Revell ile severler ile buluşuyor. Türk Hava Kuvvetlerinin 100’üncü kuruluş yıl dönümünde Türk Milletine armağan ettiği bir değer olan SOLOTÜRK uçaklarının birebir aynı modeli olan maket, Revell markası altında tüm dünyada satışa sunularak Türkiye’nin gururu oluyor ve ülke tanıtımına katkıda bulunuyor. Gerçeğine kıyasla 1:72 ölçeğinde olan SOLO TÜRK özel tasarımlı F-16 plastik modeli, toplamda 126 parçadan oluşuyor. Dördüncü seviye zorluk seviyesinde olan model uçağın boyu 213mm ve kanat açıklığı ise 140mm. Revell’in F16 SOLO TÜRK plastik model uçağına maket satan tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Adore Oyuncak’ın Sürprizlerle Dolu 4. Mağazası Mall of İstanbul’da Açıldı

Adore Oyuncak’ın Sürprizlerle Dolu 4. Mağazası Mall of İstanbul’da Açıldı

Oyuncak sektörünün lider şirketlerinden Adore Oyuncak, sürprizlerle dolu 4. mağazasını İstanbul’un yeni gözde alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul’da açtı.

Türkiye’nin en önde gelen oyuncak firmalarından Adore Oyuncak, Türkiye’deki 4. İstanbul’daki 3. mağazasının açılışını yaptı. Adore Oyuncak’ın İstinye Park, Ankara Kentpark ve İstanbul Bağdat Caddesi’nin ardından yeni mağazası, İstanbul’un en yeni ve en büyük alışveriş merkezi olan ve bünyesinde barındırdığı yüzlerce marka ile her gün binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Mall of İstanbul’da açıldı.

Her mağazasına bir yenilik katmayı, içindeki oyun ve eğlence alanlarıyla çocuklar ve ailelere zevkli alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Adore Oyuncak’ın bu yeni mağazası da sürprizlerle dolu... Her mağazanın gelenekseli olan LEGO oyun alanlarına ilave olarak bu defa kızlar da unutulmadı. Adore Oyuncak’ın Mall of İstanbul mağazasını ziyarete gelen kız çocukları Winx perisi olacak...

Özel Winx Club Alanı
Mall of İstanbul’da açılacak yeni Adore mağazasında kız çocuklarını çok özel bir sürpriz de bekliyor. Mağazanın içerisindeki 35 m2’lik özel bir alan, Winx sihirli perilerini kız çocuklarıyla tanıştırmak için dizayn edildi. Winx Club alanı içerisindeki sihirli ayna ve çok sayıdaki Winx oyuncakları sayesinde çocuklar, kendilerini büyülü bir dünyada bulacaklar ve kendileri de peri olabilecekler. Ayrıca bu alan içindeki Winx sinemasında Winx perileriyle zaman geçirebilecekler.

Dünya Markası TOMY ile Adore Oyuncak’tan Yeni İşbirliği…

Adore Oyuncak, Dünya Markası TOMY Oyuncaklarını Türkiye’ye Getiriyor

Türkiye oyuncak sektörünün lider şirketlerinden Adore Oyuncak, portföyünde bulunan dünya devi markalara bir yenisini daha ekledi. Tomy ve Lamaze Markalarıyla 0-3 yaş arası bebek ve çocuklara sunduğu eğitici ve eğlendirici oyuncaklarla tanınan dev oyuncak şirketi TOMY, bundan böyle Adore Oyuncak aracılığıyla Türkiye pazarında yer bulacak.

Dünya oyuncak pazarının en önde gelen isimlerinden TOMY’nin Türkiye distribütörü, ülkemizde oyuncak sektörünün köklü ve lider şirketi Adore Oyuncak oldu. Bundan böyle Japon oyuncak şirketi TOMY’nin birbirinden eğlenceli ve eğitici tüm markaları ve oyuncakları, Adore Oyuncak aracılığıyla Türkiye miniklerle buluşacak.

Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür, Adore Oyuncak ve TOMY işbirliği ile ilgili olarak, “Özellikle okul öncesi 0-3 yaş grubu oyuncak pazarında portföyümüze yüksek kaliteli bir marka daha eklemenin heyecanını duyuyoruz. Türk oyuncak pazarında, TOMY gibi bir marka için en iyi konumlandırmayı oluşturacağımıza ve uygulayacağımıza inanıyor, birlikte Türk tüketicilerine yüksek kalitede ürünler sunmayı planlıyoruz.” dedi.

TOMY Avrupa İş Geliştirme Direktörü Carl Raven ise düşüncelerini, ”Daha önce küresel şirketlerle çalışarak sicilini kanıtlamış olan Adore Oyuncak ile yeni bir anlaşma içine girmekten dolayı çok mutluyuz. Umut verici Türk oyuncak pazarında TOMY markasını oluşturmak ve Adore takımı ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde dile getirdi.

WINX İLE SİHİRLİ ROMA TATİLİ

www.winxclub.com

Kazanan 2 talihli yanlarında 4-12 yaşları arasında birer yakınıyla, sihir dolu Roma seyahatine gidebilecek. Kazanan diğer 8 talihli ise, Winx Club’a özel Winx Hediye Paketi almaya hak kazanacaktır.

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN:

Kampanya tarihleri(25Nisan-15Haziran) arasında Türkiye genelinde Distribütörlüğü şirketimize ait 670 adet Satış Noktalarımızdan tek seferde 35 TL ve katları tutarında (her 35 TL’ye 1 çekiliş hakkı) Winx bebek alışverişi yaparak fiş/faturalarını, ad, soyad, adres, telefon ve email bilgilerini doldurdukları form (katılım formlarını müşteriler satış noktalarındaki kasalardan veya www.adoreoyuncak.com sitemizden indirilerek alabileceklerdir.) ile birlikte en geç 25.06.2014 tarihinde Adore Oyuncak ve Eğitim Araçları San.Tic. A.Ş. Spring Giz Plaza No:10-13 34398 Maslak-İstanbul adresinde olacak şekilde posta ile gönderenler çekilişe dahil edilecektir.

KATILIM KOŞULLARI:

“WINX ile Sihirli Roma Tatili” Kampanyası Katılım Koşulları

“WINX ile Sihirli Roma Tatili” kampanyası kapsamında çekilişle Roma’ya gitmeye hak kazanacak 2 talihli (her bir talihli 4-12 yaşları arasında bir yakını ile birlikte) ve WINX Hediye Paketi kazanacak 8 talihli için yapılacak olan büyük çekiliş Adore Oyuncak ve Eğitim Araçları San. ve Tic A.Ş. ("ADORE OYUNCAK") tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 22.04.2014 tarihli ve 40453693-255.01.02 /1320-3435 sayılı izni ile 25 Nisan-15 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

27.06.2014 tarihinde yapılacak çekiliş ile ikramiye olarak 2 talihlinin (4-12 yaşları arasında birer yakını ile birlikte) İtalya Seyahati ve 8 kişinin WINX özel hediye paketi kazanacağı büyük çekilişten oluşan işbu kampanya (“Kampanya”)(“WINX ile Sihirli RomaTatili!”) yalnızca Türkiye’de ikamet edenlere açıktır.

Bu sözleşmede belirtilen katılım şartlarına ilave olarak, kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından satın aldıkları Kampanyaya dahil (hangi ürünlerin kampanyaya dahil olduğu ürün üzerinde gösterilmiştir) 35 TL ve üzeri WINX Bebek alışverişlerinde ad, soyad, adres, telefon ve email bilgileri ile birlikte www.adoreoyuncak.com internet sitesinde (katılım ücretsiz) ekrana gelecek katılım formunu eksiksiz doldurup, ilgili ürünün fiş/fatura asıllarını ve www.adoreoyuncak.com adresinden indirdikleri katılım formunu Adore Oyuncak Spring Giz Plaza No:10-13 34398 Maslak-İstanbul adresine posta yoluyla gönderenler çekilişe katılım hakkı kazanacaktır.

Katılım formlarında ad, soyad, adres, telefon ve email bilgileri eksik olanlara, gönderilen postada ilgili ürüne ait fatura/fiş aslı bulunmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecek veya çekilişi kazansalar dahi ikramiye hakkından mahrum kalacaklardır. ADORE OYUNCAK bu şart ve koşullarla uyum sağlamadığını düşündüğü Katılımları veya bu Kampanya’nın adil bir şekilde işleyişine müdahale etmiş olduğunu düşündüğü herhangi bir katılımcıyı resen ve derhal diskalifiye etme hakkını tamamen kendi takdirinde olmak üzere saklı tutar. Bu Kampanyaya ADORE OYUNCAK çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. 18 yaşını tamamlamış olan katılımcı İtalya seyahatine yanında 4-12 yaşları arasında (4 yaşını tamamlamış, 13 yaşından gün almamış) bir yakınını götürebilir.

WINX Hediye Paketi için internet sitesinde belirtilen resimleri ve özellikleri temsili olup gerçek ürün ile resimdeki ürün arasında renk, boy, şekil, dikiş, baskı ve benzeri fiziksel özelliklerde farklılık olabilir. Hediye edilecek giyim ürünleri kazanan talihlilerin verecekleri bedenlere uygun gönderilecektir. Kargo ücreti ADORE OYUNCAK tarafından karşılanacak olup, ödüller katılımcının kampanyaya katılımcı olurken verdiği adrese teslim edilecektir. Teslimat yalnızca, katılımcı tarafından bildirilen teslimatın yapılacağı kişilerin T.C. kimlik numaralı kimliğinin ibrazı ile gerçekleştirilecektir. Kargo görevlisinin teslimatın yapılacağı kişileri bulamaması durumunda, kargonun 2 (iki) gün içinde teslim alınmasına ilişkin ve ayrıca kargo merkezinin telefon ve adres bilgilerini de içeren bir mesaj bırakılıp, ürün bağlı olduğu kargo merkezine gönderilecek ve 2 (iki) gün boyunca kargo merkezinde tutulacaktır. Bu süre içinde katılımcı ürünü kargo merkezinden teslim almaz ise, ürün ADORE OYUNCAK’a geri gönderilecektir. Katılımcının ürünü tekrar istemesi durumunda yeniden gönderimden doğan kargo ücreti katılımcı tarafından karşılanacaktır. Ürün kargodan teslim alınırken, ürünün doğru, sağlam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmek ve o şekilde teslim almak teslim alan kişinin sorumluluğundadır. Ürün teslim belgesi imzalandıktan sonra doğabilecek herhangi bir sorundan sadece katılımcı sorumludur. Kazanılan hediyeyi teslim etmek için kullanılan aracı taşıyıcı firmadan (kargo şirketi) kaynaklanabilecek gecikmelerden ADORE OYUNCAK sorumlu değildir. Kazanılan hediye iade edilemez, para ile satılamaz, promosyon olarak dağıtılamaz, nakit ve/veya mal karşılığı talep edilemez. Böyle bir durumun tespitinde ADORE OYUNCAK, katılımcı veya kişiler hakkında yasal süreç başlatma hakkına sahiptir. Bu kampanyaya katılan ve/veya hediyeleri teslim alan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

BÜYÜK ÇEKİLİŞ:

Büyük çekilişte ikramiye olarak 2 talihli (yanlarında 4-12 yaşları arasında birer yakınıyla) Roma Seyahati kazanacaktır.

(Bu ikramiye, 29.08.2014-31.08.2014 tarihleri arasında Irooms Roma Oteli’nde (veya eşdeğer bir otelde) 2 gece 3 gün oda kahvaltı dahil konaklamayı içermektedir. (Her bir odada ikramiyeyi kazanan 18 yaşını doldurmuş bir talihli ile 4-12 yaşları arasındaki bir yakını kalabilir. Otel odası Winx ürünleriyle dekore edilebilir.) İstanbul/Roma ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri ve Roma'da Havaalanı-Otel transferleri ikramiyeye dahildir. Bu seyahat sürecinde talihlilere Rainbow Magicland’e ücretsiz giriş imkanı da sağlanacaktır. Seyahat İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde başlar ve İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalinde sona erer.

Talihli ve yanında seyahat edecek kişinin İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminaline kadar olan konaklama, ulaşım, pasaport, vize harçları, yurt dışı çıkış harcı ve yurt dışına çıkmayı mümkün kılacak her türlü iş ve masraf bizzat talihlilere aittir.

Yukarıda belirtilmeyen her türlü faaliyetler, geziler, yemekler, otel ekstraları, transferler ve diğer özel harcamalar ikramiyeye dahil değildir ve talihlilere aittir. Talihli ve yakını ayrıca yurt dışında bulunduğu süreyi kapsayan bir seyahat sigortası yaptırmak zorundadır. Talihli ve yakını yurt dışında bulunduğu süre boyunca, bulundukları ülkenin hukuk kurallarına uymayı kabul ve taahhüt ederler. Seyahat süresince talihlinin ve yanında getirecekleri kişilerin başına gelebilecek her türlü kaza ve olaydan veya ilgili konsolosluğun vize vermemesinden ADORE OYUNCAK sorumlu tutulamaz.

Asil talihlinin ve/veya 4-12 yaşları arasındaki yakınının 08.08.2014 tarihine kadar vize alamaması ve vize aldığı ya da alamadığı bilgisini ADORE OYUNCAK'a yazılı olarak bildirmemesi, hakkında yurt dışına çıkış yasağı alınması durumunda ikramiye hakkı yedek talihliye geçecektir. Talihlinin yanında götüreceği yakını reşit olmadığından, hukuki sorumluluğu haiz veli veya vasilerin tamamının küçüğün ikramiye talihlisi ile birlikte yurt dışına çıkmasına ve Roma'da aynı otel odasında birlikte kalmasına müsaade ettiklerine dair noter onaylı yazılı beyanları (muvafakatname) gerekmektedir. Bu belge, beyan ve onayın eksik olması halinde küçük ikramiye haklarından yararlanamaz ve yurt dışına gönderilmez.

Büyük çekiliş 27.06.2014 tarihinde saat 10.00’da SHERATON MASLAK OTEL İSTANBUL Büyükdere Cad. No: 233, Üçyol Mevkii, 34398 Maslak Istanbul Toplantı Salonu adresinde noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Büyük çekilişin kazanan asil ve yedek talihliler 30.06.2014 tarihli Yeni Gün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere ayrıca taahhütlü posta yolu ile davetiye gönderilecektir. Gazete ilanı kesin tebligat hükmünde olup, iadeli taahhütlü olarak gönderilecek davetiye ihbari niteliktedir. Postada meydana gelen gecikmelerden ADORE OYUNCAK sorumlu tutulamaz. Büyük çekiliş sonrasında asil talihliler 15.07.2014 tarihine kadar, yedek talihliler 30.07.2014 tarihine kadar kimliği ile ADORE OYUNCAK'a başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihe kadar yukarıda istenen belgelerle birlikte ADORE OYUNCAK'a başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar ve/veya haklarını kaybederler. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakit ve/veya mal karşılığı talep edilemez. Otel ve ulaşım bedellerinden doğan KDV ve ÖTV dışında, ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Talihliler, ikramiye son başvuru tarihinden itibaren on beş gün içerisinde Milli Piyango İdaresine itiraz veya şikâyette bulunulabilir. Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikâyetler hakkında ise Milli Piyango İdare’since herhangi bir işlem yapılmaz. ADORE OYUNCAK, her zaman, önceden herhangi bir bildirim veya ilan yapmaksızın yarışmayı iptal edebilir, yarışmanın koşullarını değiştirebilir.
Kampanyaya katılan herkes yukarıda yazılı tüm şart ve yasal zorunlulukları kabul etmiş sayılacaktır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 286 07 48 numaralı ADORE OYUNCAK Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Çocuklar Power Rangers Oyuncakları İle Dünyayı Kurtaracak

Adore Oyuncak, tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan Power Rangers’ın en yeni figürlerini ve mücadele araçlarını Türkiye’ye getirdi. Birbirinden yetenekli 6 Power Rangers, dünyanın koruyucusu Megazord ile kahramanların en büyük yardımcıları olan Morpher’lar, Türkiye’deki Power Rangers hayranları ile buluşuyor.

Dünyanın koruyucuları Power Rangers takımı artık 6 kişi. Her biri özel yeteneklerle ve mücadele aksesuarları ile donatılmış 6 ranger, birbirinden acımasız düşmanların karşısına çıkıyor. İyi ve kötünün karşı karşıya geldiği bu mücadelede, Power Rangers’ın en büyük yardımcısı, efsanevi dev robot Deluxe Megazord! Minikler bu amansız mücadeleyi, insanların içindeki kahramanlık ışığını ortaya çıkaran Morpher’ların yardımıyla kazanıyor.

Power Rangers’ın birbirinden güçlü kahraman figürlerine, düşmanlarına korku salan Deluxe Megazord’a ve hem ses hem de ışık fonksiyonuyla dikkat çeken Deluxe Gosei Morpher’a tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak ve adoreoyuncak.com online mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Godzilla Efsanesi Türkiye’de!

2014’ün en çok beklenen filmlerinden olan Godzilla için geri sayım sürerken, küçük çocuklar bu heyecan verici macerayı şimdiden yaşamaya başladı bile!

Adore Oyuncak, beyaz perdenin en eski ve en dev karakterini küçüklerin beğenisine sunuyor. Yaklaşık 60 yıllık bu benzersiz film kahramanı, Adore Oyuncak ile Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor.

16 Mayıs’ta vizyona girecek olan beyaz perdedeki 28. Godzilla filminin dev karakteri, küçük çocukların oyun odalarına 15 cm boyutuyla geliyor. “Beni Dene” paketinde satışa sunulan Godzilla figürü, hem kuyruk hem de gövde fonksiyonuyla adeta bir film karesini canlandırıyor. Bir diğer Godzilla figürü ise hareket, ses ve ışık fonksiyonuyla dikkat çekiyor. “Beni Dene” paketiyle piyasaya sürülen bu büyük figür satışa sunuldu.

Adore Oyuncak, filmdeki sahneleri oyuna çeviren setleri de satışa sundu. İçeriğinde 3 ayrılabilir şehir parçası, 1 köprü, 5 savaş aracı, 1 özel Muto ve Godzilla figürü bulunan Figürlü Yıkım Seti, parçalara ayrılan materyalleri ile küçüklere filmin heyecanını doyasıya yaşatıyor.

Merakla beklenen Godzilla filminin figür ve oyuncak setlerine tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak ve adoreoyuncak.com online mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Yeni Winx Perileri Işık Saçıyor!

Winx Club’ın sihirli dünyasının birbirinden güzel ve yetenekli altı perisi, özel tasarımları ve yeni Sirenix gücüyle kızların kalbini fethedecek. Yüzleri daha çekici ve güzel hale gelen yeni periler, çıkarılıp takılabilir renkli kanatları ve ışık saçan özellikleriyle oyun değerini de artıyor.

Winx Club oyuncak ailesi, yeni Sirenix serisiyle çocuklara daha eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Bundan böyle Winx perileri daha fazla hareket edebilecek ve yeni tasarımları sayesinde çocuklara hayal dünyalarını daha fazla kullanma şansı sunacak. Yüzleri daha çekici ve güzel hale gelen yeni periler, çıkarılıp takılabilir renkli kanatları ve ışık saçan özellikleriyle oyun değerini de artıyor.

Yeni Winx perileri, yedi oynayabilir eklem, değişebilir saç rengi, çıkarılabilir hareketli peri kanatları ve renkli ışık saçan Sirenix sihiriyle kızların favori oyuncaklarından birisi olacak. Bloom, Flora, Stella, Aisha, Musa ve Tecna yeni kazandıkları özel yetenekleri, göz alan uzun saçları, parlak kanatları, birbirinden güzel kıyafetleri ve aksesuarları ile hayranlarını büyülemeye devam edecek.

Yeni Yıla Işıklı Şehir Evi’nde Girmeye Ne Dersiniz?

Biribinden sevimli hayvanlardan oluşan Sylvanian Families, yeni yıla Işıklı Şehir Evi’nde giriyor. Tüm Sylvanian ailesine uygun olarak tasarlanan bu ev, rengarenk ve ışıklı yapısıyla küçük yaştaki çocuklara harika bir yeni yıl armağanı olacağa benziyor…

Tüm Sylvanian ailesini bir arada bulabileceğiniz Işıklı Şehir Evi, renkli odaları, kırmızı çatısı, merdiveni ve yemyeşil bahçesi ile çocuklara yepyeni ve eğlenceli bir dünya sunuyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mobilya ve aksesuarlarıyla bu özel Işıklı Şehir Evi, geniş Sylvanian ailesi için mükemmel bir yuva niteliğinde. Akşam olduğunda ışıklarını yakabileceğiniz bu gösterişli ev, yılbaşı gecesinin ışıltılı atmosferine şık görüntüsüyle renk katacak.

Adore Oyuncak tarafından satışa sunulan Işıklı Şehir Evi, 5 odadan oluşuyor. Yatak odaları ve oturmalarının yanında, Sylvanian ailesinin bir arada toplanacağı bir yemek takımı da ev ile beraber geliyor. Çocukların dünyasına yeni bir renk katacak olan Işıklı Şehir Evi, yeni yıla girerken çocuklar için eğlence vadediyor.

Ringo Flamingo, Eğlenceye Davet Ediyor

Dünyaca ünlü puzzle ve oyun markası Ravensburger, çocukların büyük keyif alacağı yepyeni bir kutu oyununu satışa sunuyor. Ringo Flamingo adlı bu eğlenceli kutu oyunu eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Adore Oyuncak’ın Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Ravensburger, minik oyun severlere yepyeni bir oyunla rengarenk eğlence dolu bir dünya’nın kapılarını aralıyor. Ringo Flamingo, oynaması kolay olduğu kadar, dikkat ve beceri gerektiren yapısıyla bir hayli eğlenceli bir oyun. Oyuncular, oyun platformunun üzerinde duran flamingoların boyunlarına can simitlerini geçirerek kurtarmaya çalışıyor. Bunu da kutudan çıkan küçük fırlatma düzeneğine sahip sandallar ile yapıyorlar. Aman dikkat!!! Halkalar flamingolar yerine timsahların da boynuna geçebilir. Can simitlerini en fazla flamingo’nun üzerine atabilen oyunu kazanıyor.

Özellikle çocuklar için eğlenceli bir dünya sunan Ringo Flamingo kutu oyunu, sevimli flamingolar ve timsahlarla dolu bir dünyaya davet ediyor. Bu dünyada bakalım kimler en fazla halkayı kimler flamingoların üzerine geçirebilecek?

Make’n Break Party ile Eğlenceye Davetlisiniz!

Dünyaca ünlü puzzle ve oyun markası Ravensburger, çocukların büyük keyif alacağı yepyeni bir kutu oyununu satışa sundu. Make’n Break ailesinin yeni üyesi olan Make’n Break Party adlı bu kutu oyunu eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Adore Oyuncak’ın Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Ravensburger, oyun severlere bir Make’n Break Ailesi üyesi olan yepyeni Make’n Break Party ile rengarenk eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Make’n Break Party, dikkat ve beceri gerektiren yapısıyla bir hayli eğlenceli ve heyecanlı bir oyun. Oyuncuların kendi el becerilerinin yanı sıra takım olma becerilerini de geliştiren bu oyun 4 farklı oyun temasını içeriyor. En hızlı şekilde 4 farklı aşamayı tamamlayan takımın kazandığı oyunda kimi zaman gözleriniz bağlı, kimi zaman yasaklı kelimeleri kullanmadan şekilleri tarif edip blokları inşa ediyorsunuz. Aman dikkat! Zaman dolmadan mümkün olduğu kadar çok karttaki şekilleri tamamlamalısınız.

Özellikle oyun sever çocuklar için eğlence ve heyecan sınırlarını zorlayan Make’n Break Party kutu oyunu, hızlı olanın kazanacağı bir dünyaya davet ediyor. Sınırsız parti eğlencesi bu kutunun içinde. Bu dünyada bakalım hangi takım en hızlı şekilde 4 farklı oyunu tamamlayabilecek?

Büyük BEN 10 Galası 20 Nisan’da

Büyük BEN 10 Galası 20 Nisan’da

Yepyeni Ben10 Omniverse serisi ile Minik Hayranlarını Çok Özel Sürprizler Bekliyor! Minikler kahramanlıklara imza atmaya hazırlanıyor. Ben10 Omniverse oyuncakları BEN 10 serüvenini farklı bir boyuta taşıyacak olan sürpriz bir proje ile çocuklarla buluşuyor.

20 Nisan’da Kanyon Cinemaximum salonlarında gerçekleşecek olan ve Furkan Kızılkaya’nın sunuculuğunu yapacağı büyük Ben10 Galasında çocukları heyecan verici sürprizler bekliyor. Dijital dünyaya hakim olan Ben10’in minik hayranları, Ben10 Omniverse oyuncaklarının üzerindeki şifreyi http://www.cartoonnetwork.com.tr/omnitrixi-bul adresine girerek bu büyük güne katılmaya hak kazanıyor. Şifresini gönderen çocukların arasından çekilişle belirlenecek şanslı kişileri heyecan dolu ve eğlenceli bir gün bekliyor!

Heyecan dolu bu çekiliş sürecine katılmak isteyen tüm Ben10 hayranlarını bu maceraya davet ediyoruz. Çekilişe katılın ve Ben10 sürprizlerini kaçırmayın!

Revell Bülteni - Güz Dönemi

Revell 04669 F-16C Tigermeet Ürün Değerlendirmesi

Winx Club artık Adore Oyuncak’ta!

Adore Oyuncak, dünyanın önde gelen lisanslarından Winx Club’ın yaratıcısı Rainbow ile önemli bir anlaşmaya imza atarak, Winx Club’ın yeni TV serisi ile beraber gelecek olan tüm oyuncaklarının Türkiye dağıtım haklarına sahip oldu. Dünya çapında 50'den fazla ülkede dağıtılan ve model bebekler arasında ilk sıralarda yer alan Winx Club’ın yepyeni 5. sezon lansmanı ile birlikte başlayacak olan bu ortaklık ile Adore Oyuncak, yeni seri oyuncak bebek koleksiyonunun dağıtımını yapıyor olacak. Peri, moda ve saç modeli temalarını temsil eden yeni seri çizgi filmi ve oyuncakları, tüm dünya tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Türkiye’de çok yakında Nickelodeon ile birlikte ulusal iki kanalda gösterilecek olan Winx Club’ın 5. sezonunda, Winx Perileri Bloom, Stella, Flora, Layla, Tecna ve Miusa, su altı teması içinde Winx Club hayranları ile buluşacak. Winx Perileri, televizyon çizgi filmi ve dijital medya ile bağlantılı olacak ve her bir oyuncak bebekte özel olarak bulunan kod ile Winx severler www.winxclub.com web sayfasından kendi bebekleri için özel içerikler indirebilecekler. Adore Oyuncak, olarak kız çocukları için çok güçlü bir marka olan Winx Club’ı bünyemize katarak yeni seriyi Winx Club hayranları ile buluşturacak olmaktan çok büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Grup Hepsi, 5. LEGO Türkiye Şampiyonası Büyük Finalinde

2012 LEGO Türkiye Şampiyonası Finalistleri

2012 LEGO Türkiye Şampiyonası Ön Eleme Tarihleri Belli Oldu!

Adore Oyuncak tarafından bu yıl 5.’si düzenlenecek olan 2012 LEGO Türkiye Şampiyonası başlıyor! Bu yıl 5 - 8 ve 9 - 12 yaş gruplarından LEGO’cular büyük ödül için yarışacak… Yarışmayı kazanan LEGO Türkiye Şampiyonları, birer yakınlarıyla birlikte Danimarka LEGOLAND’e misafir edilecek ve LEGO’nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

İşte Ön Eleme Tarihleri

21-22 Nisan Adana, Optimum AVM

28-29 Nisan İstanbul, Akbatı AVYM

05-06 Mayıs Antalya, 5M Migros AVM

05-06 Mayıs Bursa, Carrefour AVM

12-13 Mayıs İzmir, Optimum AVM

19-20 Mayıs Ankara, Kentpark AVM

19-20 Mayıs İstanbul, Optimum AVM

26-27 Mayıs İstanbul, Pendorya AVM

02-03 Haziran Mersin, Carrefour AVM

02-03 Haziran İstanbul, Metrocity AVM

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi:

• Yarışmaya 5-12 yaş grubundaki tüm çocuklar katılabilir. 5-8 yaş grubundan bir şampiyon, 9-12 yaş grubundan birer şampiyon seçilecektir.

• Yarışmaya 5-12 yaş grubundaki tüm çocuklar katılabilir. 5-8 yaş grubundan bir şampiyon, 9-12 yaş grubundan birer şampiyon seçilecektir.

• Ön eleme yapılacak olan şehirlerdeki AVM’lerdeki aktivite alanları, ön elemenin yapılacağı hafta sonu boyunca 10.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır.

• Yılda bir kez gerçekleşen olan şampiyonamıza katılma fırsatı elde etmek için, ailelerin yarışma haftası içerisinde herhangi bir LEGO seti satın alıp, ürün fişi ile birlikte ön elemelere belirtilen tarih ve zaman aralığında gelip kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

• Çocuklar Adore Oyuncak tarafından oluşturulan aktivite alanında serbest LEGO parçalarıyla, önceden belirlenmiş ortak bir temaya uygun olarak çeşitli LEGO eserleri yapacaklardır.

• Finalist isimleri takip eden haftalarda açıklanacaktır.

• Ön elemelerde dereceye giren finalistler İstanbul’daki büyük finale davet edilecektir. İstanbul’daki final, ünlü ve popüler isimlerin jüriliğinde gerçekleşecektir.

• İstanbul’daki finali de kazanan şampiyonlar, birer yakınları ile birlikte Ağustos ayında Danimarka Billund LEGOLAND’e muhteşem bir seyahat kazanacaktır.

Heartlake City şehrine hoş geldiniz…

Kız çocukları yepyeni Lego Friends mini bebekleri ve oyun setleri ile Heartlake City şehrinin renkli ve eğlenceli dünyasını kendi yaratıcılıklarını kullanarak Olivia ve sevimli arkadaşları Mia, Andrea, Stephanie ve Emma ile birlikte keşfediyor! Heartlake City şehrine hoş geldiniz…

Lego Friends kız çocuklarını Olivia ve dört arkadaşı ile Heartlake City’nin renkli ve eğlenceli dünyasına keşfe çağırıyor. Kız çocukları, şarkı söylemeyi çok seven Adrea ile sahne ve piyanoyu inşa edebilecek olan çocuklar Olivia ile kimya deneylerini yapabilecekleri atölyeyi oluşturup, Stephanie’nin devriye arabası ile şehirdeki evcil hayvanlara yardım edebilecekler.

Lego Friends ile oyun setleri ile kızlar, birbirinden güzel pasta ve kek yaptıkları City Park Cafe’yi süsleyerek, kendilerini şımartıp saçlarını yaptırdıkları Butteryfly Güzellik Salonu’nuyla kendi Heartlake City şehirini inşa edebilecekler.

SON DAKİKA HABERİ

Sevgili LEGO takipçileri, alınan son bilgilere göre LEGO eserleriniz şimdi Adore Oyuncak Bağdat Caddesi Mağazası’nda sergileniyor!

Tüm LEGO severler bu haberimiz sizler için… Kendi yaptığınız LEGO’nuz ile belirtilen kriterlerde çekilmiş fotoğrafınızı Adore Oyuncak Bağdat Caddesi Mağazamıza getirin, LEGO sergi panosunda eserinizle beraber yerinizi alın.

Fofoğraf Nasıl Olmalı?

· A5 boyutunda fotoğraf baskısı olabilir ya da bilgisayardan çıktı alınabilir.

· Her katılımcı kendi yaptığı LEGO ile ya da tek başına fotoğrafını getirebilir.

· Baskı alınan fotoğrafların üstünde ; Ad-soyad, doğum tarihi, katılımcının okuduğu okul yazmalıdır.

· Birden fazla (4-5) adet fotoğraf paylaşılabilir.

BEN10 ULTIMATE ALIEN SERİSİ OYUNCAKLARIYLA İSTANBUL’U KURTARIN!

‘Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul’

Ben10’in çocuklara büyük bir sürprizi var!

Şimdi hedef İstanbul’u kurtarmak…

Çocukların kahramanı Ben10, yepyeni üçüncü serisi ‘Ben10 Ultimate Alien’ oyuncakları ile onları dijital dünyada da kahramanlıklar yaşamaya davet ediyor. Şimdi çocuklar, yeni Ultimatrix ile çok güçlü uzaylı kahramanlara dönüşürken; bu oyuncaklar ile mükemmel bir dijital oyuna katılabilecekler. Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul dijital oyunu ile Ben, ilk defa İstanbul’da ve şehri kötü güçlerden kurtarmak için kahraman çocukları bekliyor.

Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarındaki şifreler ile oyuna başlayabilecek olan çocuklar, her ay farklı bir ultimate uzaylı karakter ile birlikte büyük mücadeleye devam edecekler.

Ödüller çocukları bekliyor!

Oyunda İstanbul’u kötü güçlerden kurtardıkça puan kazanacak olan kahramanlar, kazandıkları bu puanlarla Cartoon Network sitesinden jetoon alabilecekler. Ayrıca, her ayın sonunda o dönemin en yüksek puanını alan 3 çocuk Adore Oyuncak tarafından Ben10 Ultimate Alien oyuncakları ile ödüllendirilecek.

Tüm Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarını projenin özel tasarlanan web sayfasında yakından tanıyabilecek olan çocuklar aynı zamanda interaktif ortamda oyun hakkındaki fikirlerini de paylaşabilecekler.

Haydi çocuklar, Ben10, İstanbul’u kurtarmak için sizi bekliyor, tek yapmanız gereken Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarından birini alıp, oyuncaklarda bulunan şifre ile oyunu bilgisayara indirmek. Böylelikle Ben10 ile birlikte İstanbul’u kötü düşmanlardan kurtararak yeni kahramanlıklara imza atacaksınız.

İlk ayın konusu; Ultimate Swampfire ile İstanbul’u kurtarmak!

BEN10’İN 3. SERİSİ ‘BEN10 ULTIMATE ALIEN’ OYUNCAKLARI BÜYÜK BİR SÜRPRİZLE GELİYOR!

Adore Oyuncak tarafından Türkiye’ye getirilen, aksiyon figürleri ve oyun setlerinden oluşan Bandai markalı ‘Ben10 Ultimate Alien’ serisi oyuncaklarının çocuklara büyük bir sürprizi var.

Ben10, muhteşem bir sürprizle 23 Ekim’de İstanbul’da! Bu kez hedefi İstanbul’u kötü güçlerden kurtarmak olan Ben’e yeni görevinde yardımcı olmaya ve yeni kahramanlıklara imza atmaya hazır mısın? Haydi, geri sayım başladı, macera seni bekliyor!

BEN 10 ULTIMATE MISSION EĞLENCESİ İNGİLTERE’DE SENİ BEKLİYOR!

Büyük ödül İngiltere’nin en iyi aile eğlence parkına seyahat! Ve 160 kişiye çeşitli BEN 10 hediyeleri.

23 Ağustos-23 Eylül tarihlerinde CarrefourSA Plus Kart ve Carrefour Axess ile yapacağınız her 15 TL ve üzeri tüm BEN 10 çanta, kırtasiye ürünleri, Adore oyuncakları ve Doğan Egmont kitap alışverişiniz için bir çekiliş hakkı kazanın!

LEGO’nun Türkiye Şampiyonları belli oldu!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve 3 bini aşkın çocuğun katıldığı Adore Oyuncak tarafından düzenlenen LEGO Türkiye Şampiyonası’nın şampiyonları belli oldu. LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Adore Oyuncak tarafından düzenlenen şampiyonada 5-8 yaş arası kategoride birinciliği Ömer Efe Toklu elde ederken 9-12 yaş arası kategoride yarışmaya Adana’dan katılan Berk Ağın birinci oldu. Her iki minik de Danimarka’daki LEGOLAND’e gitmeye hak kazandı.


Tüm Lego tutkunu çocukların yakından takip ettiği LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 şampiyonları belli oldu. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen final büyük bir çekişmeye sahne oldu. 2 etaptan oluşan yarışmada finalistler ilk etapta, LEGO’lardan ‘Kirlenmiş dünyamızı nasıl temizlersiniz?’ temalı eserler meydana getirdiler. Yarışmanın ikinci etabında ise tema; ‘Hayalinizdeki Alış-veriş Merkezi’ idi.


 Büyük ödül LEGOLAND’e bilet!


Büyük bir heyecanla LEGO ile yeteneklerini sergileyen minikler, daha sonra ünlü jüri üyelerine eserlerini anlattılar. Jüri kararıyla LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 birincileri Ömer Efe Toklu ve Berk Ağın oldu. Her iki minik de Ağustos ayında LEGOLAND’e gitmek için bilet kazandılar.


LEGO Şampiyonası’nda büyük ödülü alan her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka'ya uçup, Billund'daki LEGOLAND'de misafir edilerek; LEGO'nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler!


Final sonrası büyük sürpriz; BEDÜK konseri !


Final sırasında yorulan miniklere bir büyük sürpriz de Bedük’den geldi. Şampiyona finali boyunca büyük bir heyecan ile yarışan minikler, Bedük’ün final sonrası verdiği konser ile doyasıya eğlendiler. Ayrıca ünlü illüzyonist Huduni’nin şovu da 2011 LEGO Türkiye Şampiyonası Finali’ne renk kattı.

2011 LEGO Türkiye Şampiyonası Finalistleri Sonunda Belli Oldu!

Bu yıl 4. kez düzenlenen LEGO Türkiye Şampiyonasının 2011 finalistleri her yıl olduğu gibi kıyasıya yarıştılar ve zorlu geçen elemelerden sonra finale katılmaya hak kazandılar

 

5 – 8 Yaş Arası Finalistlerimiz:

 • Berk Delen / İstanbul – Pendorya AVM
 • Can Çorman / İstanbul – Metrocity AVM
 • Eray Aktokluk / İstanbul – Metrocity AVM
 • Ömer Can Baykara / Ankara – Gordion AVM
 • Ömer Efe Toklu / İstanbul – Optimum AVM

9 – 12 Yaş Arası Finalistlerimiz:

 • Berk Ağın / Adana – Optimum AVM
 • Ege Can Kırtaş / İzmir – Agora AVM
 • Egemen Tütek / İstanbul – Optimum AVM
 • Ercüment Yiğit Akça / İstanbul – Metrocity AVM
 • Mustafa Cem Büyükalpelli / İstanbul – Optimum AVM

 

Tüm finalistlerimizi tebrik ediyor, 18 Haziran Cumartesi günü Forum İstanbul’da gerçekleşecek finalimize bekliyoruz.

Tüm Lego’cuları bu muhteşem final heyecanını yaşamaya ve Bedük ile eğlenmeye davet ediyoruz...

2011 LEGO Türkiye şampiyonasına katılan bütün yarışmacılarımıza teşekkür ederiz...

* Finalist isimleri alfabetik sıraya göre duyurulmuştur.


2011 LEGO Türkiye Şampiyonası Juri Listesi

Keld Mosgaard Christensen - Danimarka Başkonsolosu

Sinan Ceylan – Disney Türkiye Genel Müdürü

Pınar Reyhan - Habertürk

Levent Erim - Zadaca Ajans Başkanı

Burcu Cankurtaran - CN Kurumsal İletişim ve Pazarlama Gmy

Aylin Kotil – Anaokulları Sahibesi

Joao Xavier - Forum İstanbul Genel Müdürü

Binnaz Dinçer - Forum İstanbul Pazarlama Direktörü

Özlem Ersoylu Mutluer - Pegasus Kurumsal iletişim

Bedük

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’in Finali Haziran Ayında Forum İstanbul’da...

Tüm çocukların merakla ve heyecanla beklediği, bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel LEGO Türkiye Şampiyonası’nın finali 18 Haziran’da Forum İstanbul AVM’de yapılıyor. Başladığından bu yana 10 bini aşkın çocuğun katıldığı şampiyonada bu yılda pek çok LEGO tutkunu çocuk LEGOLAND’e gidebilmek için mücadele edecek…

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’in finali Haziran ayında İstanbul’da yapılacak. Danimarka’daki LEGOLAND’e gidebilmek için ön elemeleri geçen 10 finalist, 18 Haziran Cumartesi günü Forum İstanbul’da bir araya gelecek.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu yıl ön elemeler geçen yıllara oranla çok daha yaygın olarak değişik bölgelerdeki şehirlerde yapılacak ve daha çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu heyecana katılması sağlanacak.

LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütör firması Adore Oyuncak tarafından düzenlenecek olan LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’de, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Yılda bir kez düzenlenen bu heyecan dolu yarışmaya katılmak için Süper Legocu çocukların herhangi bir ürün almaları ve ürün fişleriyle birlikte kayıt yaptırmaları yeterli!

Büyük ödül LEGOLAND’e bilet!

Lego Turnuvası'nda büyük ödül olarak her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka'ya uçup, Billund'daki LEGOLAND'de misafir edilerek; LEGO'nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 ulaşım sponsoru Pegasus Havayolları, basın sponsorları ise ve Alem FM.

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 Heyecanı Başladı...

Tüm çocukların merakla ve heyecanla beklediği, bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel LEGO Türkiye Şampiyonası seçkin alışveriş merkezlerinde gerçekleşecek. Başladığından bu yana 10 bini aşkın çocuğun katıldığı şampiyonada bu yılda pek çok LEGO tutkunu çocuk LEGOLAND’e gidebilmek için mücadele edecek..

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 ön elemeleri, Nisan ve Mayıs ayları boyunca farklı şehirlerde başlıyor. Danimarka’daki LEGOLAND’e gidebilmek için büyük final ise, Haziran ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu yıl ön elemeler geçen yıllara oranla çok daha yaygın olarak değişik bölgelerdeki şehirlerde yapılacak ve daha çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu heyecana katılması sağlanacak.

LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütör firması Adore Oyuncak tarafından düzenlenecek olan LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’de, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Yılda bir kez düzenlenen bu heyecan dolu yarışmaya katılmak için Süper Legocu çocukların herhangi bir ürün almaları ve ürün fişleriyle birlikte kayıt yaptırmaları yeterli!

Büyük ödül LEGOLAND’e bilet!

Lego Turnuvası'nda büyük ödül olarak her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka'ya uçup, Billund'daki LEGOLAND'de misafir edilerek; LEGO'nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler. 

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 ulaşım sponsoru Pegasus Havayolları, basın sponsorları ise JOJO ve Alem FM.

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 Ön Eleme Tarihleri ve Noktaları

23 – 24 NİSAN 2011 ...........................TEKİRDAĞ TEKİRA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
30 NİSAN – 01 MAYIS 2011
...............AYDIN FORUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
30 NİSAN – 01 MAYIS 2011...............ADANA OPTIMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
07 – 08 MAYIS 2011 ...........................ANTALYA 5M MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ
07 – 08 MAYIS 2011 ...........................İZMİR AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
14 – 15 MAYIS 2011 ...........................İSTANBUL PENDORYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
14 – 15 MAYIS 2011 ...........................MERSİN FORUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
21 – 22 MAYIS 2011 ...........................İSTANBUL OPTIMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
21 – 22 MAYIS 2011 ...........................ANKARA GORDION ALIŞVERİŞ MERKEZİ
28 – 29 MAYIS 2011 ...........................İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ
28 – 29 MAYIS 2011 ...........................BURSA ANATOLIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
04 – 05 HAZİRAN 2011 ......................İSTANBUL METROCITY ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Elemeler 11.00-19.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Katılacağınız aktivite tarihinden önceki 5 gün içerisinde almış olduğunuz LEGO ürün fişleriyle kayıt yaptırabilirsiniz.

LEGO Türkiye Şampiyonası Başlıyor!

Bu sene 4.’sü gerçekleştirilecek olan LEGO Türkiye şampiyonasının hazırlıkları başladı!

Ön eleme yapılacak iller, ön eleme tarihleri, final yeri ve tarihi, katılım koşulları ve ayrıntılı diğer bilgiler çok yakında açıklanacak. Bizi takip etmeye devam edin…

Adore Oyuncak’ta yenilikler devam ediyor!

Sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Adore Oyuncak olarak çok çalışıyoruz.

Bizi yeni web sitemiz ile daha yakından ve güncel olarak takip edebilir, facebook ve twitter hesaplarımız ile yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Bunların yanında distribütörlüğünü yaptığımız markaların tüm ürünlerinin, aşağıda listelenen, oyuncaklarla ilgili olan hem ulusal hem de uluslararası standartlara göre üretildiğini de bilmenizi isteriz.

 • 88/378/EEC direktifi
 • Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine
 • CE (European Confirmity)