(Puan: 5 / 1 kişi)
Paylaşmak Güzeldir

10257 LEGO® Creator Expert Atlıkarınca

LEGO® BOOST Yaratıcı Alet Çantası gelişmiş donanım ve yazılım teknolojisiyle LEGO® oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

LEGO® BOOST’un sahip olduğu hareket, renk, mesafe algılayıcıları ve motor sistemi ile LEGO® modellerini inşa edebilir, basit ve görsel tabanlı kodlama komutlarıyla LEGO® yapımlarına hayat verebilirsin!

Özel konuşan robot arkadaşın Vernie’yi yap ve özelleştir, davranışlarını kodla ve oyun matı üzerinde eğlenceli aktiviteleri tamamla. Vernie ile konuştuğunda, duygularını yansıtan yüz ifadeleriyle karşılık veriyor. Vernie, büyük paletleriyle çeşitli hızlarda her yöne hareket edebiliyor, nesneleri ve renkleri görebiliyor, uzaklığı algılayabiliyor, aksesuarları kavrayıp taşıyabiliyor, el hareketleri yapabiliyor ve omzuna monte atıcıdan dart fırlatabiliyor! Vernie’yi M.T.R.4 (Çok Aletli Rover 4), Guitar4000, Kedi Frankie veya AutoBuilder olarak yeniden yapabilir, 5 model için de dijital LEGO yapım talimatları, harika aktiviteler ve hayal gücünü canlandıracak fikirler içeren ücretsiz uygulamayı indirerek hepsini tabletinden kumanda edebilirsin.

NOT:28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde geçerli, %10  puan kampanyasından kazanılacak olan Adore Kart puanları 4 Mart 2019 tarihinde Adore Kartlara yüklenecektir.Kampanyadan yararlanmak isteyen Adore Kart sahibi olmayan müşterilerimiz, satın alma işleminin sonunda açıklama kısmına Adore Kart çıkartma talebini belirterek yararlanabilirler. Adore Kart çıkartılması için ilgili birimlerimiz iletişime geçecektir.

1.199,90 TL
Kategori Adı
LEGO LEGO® Özel
Marka
LEGO
Parça Sayısı
2670
Ürün Adı
10257 LEGO® Creator Expert Atlıkarınca
Ürün Kodu
LZC10257
Yaş
16+